Про компанію

Savin Product об’єднує прихильників натурального традиційного харчування і являється знаком якості здорової продукції.
Savin Product з’явився як відповідь засиллю нездорових синтетичних продуктів, які витісняють натуральну здорову їжу. З 2008 року починає свою історію бренд Savin Product. Першими стали дитячі сосиски «Бо», ковбаси «Лікарська» та «Московська». Ці та багато інших продуктів виробляються на крафтовому заводі в селі Савин Чернігівської області.
Ігор Щукін вже 20 років заглиблюється у виробництво м’ясних виробів не тільки в Україні, але і в інших країнах Европи та Азії. Він помітив, що індустріалізація витісняє традиції, на які спирається здорове ставлення до їжі. І з турботою про власних дітей вирішує виробляти для них ковбасу з впевненістю в її складі та натуральності. Так з’явився Savin Product. Якщо у вас є, що сказати чи зауважити власник Savin Product Ігор Щукін готовий вас почути.
Savin Product можна знайти в найкращих магазинах та мережах України: Goodwine, Сільпо, Le Silpo, WineTime, Ашан, Еко Лавка, Меліса. Знайти найближчий до вас магазин можна на мапі
Наші ковбаски вважаються одними з найкращих для дитячого харчування. Один з найкращих закладів країни – Новопечерська школа – обрав наші ковбаски для своїх учнів.
Наша продукція є у численних ресторанах та кафе України. Знайти найближчий до вас ресторан можна на мапі. Найкращі готелі та ресторани обирають нашу продукцію і ми цим пишаємось.